MenuAdministrace

Přihlašte se do administrace

Login:
Heslo:
 
21151917

:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:     |1|adresa|2|text odkazu|3| |b-|tučný text|-b| |i-|kurzíva|-i|


Luboš Vácha
10. srpen, 2010
Zdravím všechny,
je to asi půl roku, co jsem zde psal, že bych se chtěl stát členem fotostřediska. Mám tedy dotaz, kdy bude další a zřejmě moje první schůzka v rozvoji. Příspěvek zaplatím hned. Díky za info.:-)
Martin Ježek
3. červen, 2010
Přeji vám hezký den,moc rád bych se stal členem klubu,ale nejsem žádný profesionál ale jen amatér.Můj dotaz zní:co pro to mám udělat a zda-li mám šanci?s pozdravem Martin Ježek
To: Luboš Vácha
1. leden, 2010
Ahoj Luboši
Děkujeme ti za projevený zájem. Pokud máš zájem o členství ve fotoklubu velice rádi tě uvítáme. Hlavní podmínka je fotit a zaplatit roční příspěvek cca 300 Kč. Přihlášku dostaneš na klubové schůzce, která je v úterý 5.1.2010 od 19.00 v salónku restaurace Rozvoj.
Luboš Vácha
Autorova domovská stránka
29. prosinec, 2009
Zdravím všecky.
Nejprve chci všem popřát veselý vstup do dalšího roku a co nejvíce dobrého světla. Tento web mě velice zaujal. Nejen díky tomu, že jsou zde nádherné kousky z vašich objektivů, ale i takový seznam lidí, kteří se v tomto oboru pohybují. Překvapil mě celkem slušný počet fotografů, dokonce i jeden známý, o kterém jsem dosud nevěděl že fotí a hlavně ženy.
Chci se zeptat já ká jsou zde kritéria pro registraci ve fotoklubu. Upozorňuji, že nejsem profi fotograf, na nic si nehraji, ale focení mě čímdál více přitahuje, rád se učím.
Opravdu se mi tento web a jeho materiály líbí. Jsou tedy některé věci, které je třeba splňovat? Kromě toho, že se musí fotit?
Mám zhruba 2 roky starý panasonic FZ50, jde to s ním celkem fajn, snažím se s každou fotografií vychytat mouchy z těch předchozích. Učím se a stále mám co:) Luboš:-)
Václav Vait
12. prosinec, 2009
Edice České fotoaparáty - nový přírustek

Dobrý den,
dovolte mi, abych Vám touto "spamovou" cestou informoval o existenci nového sešitu z edice České fotoaparáty, tentokráte věnovanému přístrojům firem Vršofot (Epifoka a další aparáty), O.Keyzlar - OKAM atd., G.Tieze - Tiezonette a Hess & Klazar.
V případě Vašeho zájmu uvádím níže link na aukční server Aukro, jde o možnost okamžitého zakoupení sešitu za cenu 72,- plus 37,- korun poštovného.
http://www.aukro.cz/item842545197_ceske_fotoaparaty_vrsofot_a_dalsi_novinka.html

Sběratelům starých fotoaparátů, jakož i fandům historie našeho průmyslu dále nabízím všechny dostupné doposud vydané sešity o českých fotoaparátech (sešit o Flexaretu je bohužel momentálně vyprodán). Jedná se o tyto svazky:
Bratři Bradáčové a Optikotechna - předválečná historie dvouokých zrcadlovek (autor Jan Trunec)
Emil Birnbaum (J.Trunec)
Václav Kolář Modřany (autoři J.Trunec a Mgr. Václav Vait)
Aparáty pro začátečníky 1. díl (autor Ing. Radomír Malý)
Aparáty pro začátečníky 2. díl (R.Malý)
Kinofilmové fotoaparáty Meopta (V.Vait)
Vršofot - Keyzlar - Tieze - Hess & Klazar (J.Trunec a V.Vait) - novinka !!!
Doplněno mnoha fotografiemi, tisk - barevný ofset. Podrobnější vyobrazení stránek najdete v aukcích jednotlivě nabízených sešitů.
Tento komplet (7 ks) nabízím za velmi zvýhodněnou cenu; ta je u jednotlivých čísel o cca 25 % nižší než v kamenných obchodech, a jako bonus máte navíc poštovné zdarma (nevztahuje se však na posílání do ciziny !)
http://www.aukro.cz/item842545292_ceske_fotoaparaty_komplet_7_dotupnych_sesitu.html
Pokud byste měli zájem získat jen některý z těchto titulů, tuto možnost naleznete v mých dalších aukcích.

Sběratelům a fandům filmových kamer jsou určeny následující dva 40stránkové sešity o historických 8mm resp. 16mm kamerách české produkce, vycházející rovněž v rámci edice České fotoaparáty (autor Mgr. Václav Vait). Tyto 2 sešity obsahují kompletní řadu u nás vyráběných kamer, neméně zajímavé snad budou taktéž informace i o více či méně známých kamerách, které skončily jen ve fázích prototypů. Doplněno
řadou fotografií, tisk - kvalitní černobílý ofset.
http://www.aukro.cz/item842545872_ceske_kamery_1_dil_osmicky.html
http://www.aukro.cz/item842545952_ceske_kamery_2_dil_sestnactky.html

Příjemné počtení! Děkuji za Vaši pozornost a zůstávám s pozdravem Václav Vait
Ivík
11. srpen, 2009
add Smíšek: taky jsem překvapená, jaké dobré fotografy máme v HB. Tím více, že jeden z nich je můj kolega ;-)
Karel Š.
10. srpen, 2009
To Smíšek: Chvála potěší ale nevím zda to není přehnané, jsou tu lepší fotografie a fotografové..
Každopádně díky, Karel Š.
macek
28. květen, 2009
Dívala jsem se na vaše fotografie některá jsou fakt zajímavá, vůbec jsem netušila že Havlíčkův Brod má fotklub. Někdy bych chtěla si promluvit s nějákým fotografem a vzít si odněj pár skušeností. Viučuji se na fotografa ale stejně nějáké skušenosti jsou lepší ozvěte se prosím na Corejka.macek@seznam.cz;-)
Smíšek
Autorova domovská stránka
15. květen, 2009
Nahlédla jsem do galerie na pár fotek a musím říct, že některé jsou opravdu špičkové...:-) Ani jsem netušila, že se naše město pyšní skupinou fotografů, kteří vystavují své úlovky po různých koutech republiky. Naprosto ohromující mi přišly fota Karla Šťastného...vystižení přírody v tom nejlepším světle... opravdu před vámi smekám...:-);-):-) je to krásné pokoukání...:-);-):-):-)
medůza
Autorova domovská stránka
4. leden, 2009
nic moc pořád to samé žádné novinky:-| nuda
Stránkování: 1 ... 2 3 4 5 6 7 8